Anasayfa
8 Mayıs 2021, 23:50
Misafir
Yönetici

Kur’an üstüne yalan yere yemin etmek

Kayıtsız Üye
eşim beni aldattığı halde yapmadım diye kur’an üstüne yemin etti bu günahının bedeli nedir


Yorum: Kur’an üstüne yalan yere yemin etmek

seyit gazi
yeminin bedeli olmayabilir. şöyle düşünün… Allah avc insanlara bir evliliği kurtarmaları hususunda, azim olan ismininin kullanılmasını hoş görmüştür. tabi bu haramları gizlemek ve bir tarafı kandırmayı kurumsallaştırmak için söylenmemiştir. sizde hoşgörün. tabi kandırılmayın veya haramların önünü açmayın aksine haramların önünü kapatın. biraz görmeyin, biraz duymayın, biraz konuşmayın. geçen iyi de ödüllü bir soru sordular… filanca kabilede aşağıdakilerden hangileri farklı dili konuşuyorlardır dediler. birisi çocuklar ve büyükler, birisi bekarlar ve evliler, birisi erkekler ve kadınlar, diğer şıkkı da unuttum. erkeklerle kadınlardır dedim, öyle de çıktı. erkekle kadın konuşmasa ne olur, hiçbir şey olmaz. hatta daha iyi olur, birbirlerini anlamayınca kavgada etmezler, yanaşır yatarlar.

ömer ra a zina suçlaması ile birisi getirilmiştir, şahitlerden üçü zina edildiğine şahitlik edip, dördüncüsü fiili açık bir şekilde görmediğini üzerlerinde örtü olduğunu söyleyince; ilk üç şahide iftira ettikleri yönünde ceza verilmiştir. mesajlaşmıştır, görüşmüştür, eline yüzüne bulaştırmıştır, kulağından tuttum yakaladım deyin. iflah olacağını düşünüyorsanız, kandırılmıyorsanız, haramların önünün açılması yönünde bir vurdumduymazlık yoksa aksine bu yollar kapatılıyorsa; nasıl rahat ediyorsanız, GÖNLÜNÜZDEN NE GEÇİYORSA onu yapınız.


yalan yere kuran üzerine yemin etmek, kuran üzerine yalan yere yemin etmek

Bu kategoride yer alan Hz.Adem Ve Hz.Havva Dan Sonra Nasıl çoğaldık? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Kur’an üstüne yalan yere yemin etmek Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.