Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:31
Misafir
Yönetici

Kaş aldırmak günah mı

Kayıtsız Üye
Hocam kadınların kaş aldırması caiz değil ancak eşi için aldırmak caizmiş anlamadığım konu eşimizin istediği gibi alırsak da dışarı çıkınca herkes görüyor yani kaş aldırması nasıl caiz oluyor


Yorum: Kaş aldırmak günah mı

mum
Kaş çirkin olur ve dalagaya sebep olursa alınabilir yoksa alınamaz
Koca, karısının bazı yerleri değiştirmesine sebep olabilir örneğin sevmediği kaşı düzeltmek caiz olur


Kaş aldırma

Kayıtsız Üye
Ben bayanım ama kaşlarım erkek kaşı gibi olduğu için aldırıyorum. Ama aldırdıktan sonra da kaşımın kavisi ortaya çıkıp dik durduğu için o kavisini de incelttirdim zaten aldıriyorum diye düsündum tovbe mi etmeliyim tekrar uzatip eski sekline mi getirmeliyim. Kuaforler alinca o kavis ortaya cikiyor yoksa normalde olan ama erkek kasi gibi oldugu icin belli olmayan bir kavisti. Erkek kasi oldugu icin aldirdim ama sonra kavisi aldirmam lanetlenme kismina girer mi ?ve kaslarimin ikisi hala ayni sekilde degil bunlarin ikisini ayni seklilde durmuyo ikisini de ayni şekle getirirsem de gunah olur mu?


Yorum: Kaş aldırmak günah mı

mum
Gerçekten kadın kaşına benzemiyor ve erkeklerin kaşı gibi ise ve dalgaya sebep oluyorsa düzeltebilirsiniz.

Kaş aldırmak günah mı


Kayıtsız Üye
Eşiniz kaşınızı almanızı istiyorsa alabilirsiniz. Fakat sadece eşinizin görebileceği bir şekilde giyinmelisiniz. Örneğin çarşafa girip yüzünüzü de örtmeniz gerekir.


kas almak gunahmi, kas aldirmak gunahmi, kaş aldırmak günah mı

Bu kategoride yer alan Şafi mezhebinde ettehiyyatü başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Kaş aldırmak günah mı Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.