Anasayfa
8 Mayıs 2021, 23:55
Misafir
Yönetici

Tütsü yakmak caiz mi

Kayıtsız Üye
Evde tütsü yakmak günah mıdır kısaca bilgi verir misiniz.

Evet bende merak ediyorum bunun cevabını. Bi arkadaş bana buddistlerin bir markası var Rituals diye. Onlar tütsü, krem, cilt bakım ürünleri ,.. satıyor. Ve bir arkadaşım bana bunu setini hediye etti. O tütsüyü kullanmam caizmidir ? Hiçbir şekilde bir anlam içerikli yapmasam, sadece güzel koku için..?


Yorum: Tütsü yakmak caiz mi

muvaffak
Tütsüyü hangi amaçla kullanacağınıza bağlı olarak değişir. Eğer tütsüyü başka dinlerin ibadetlerinden bir ibadet şeklinde yapacaksanız caiz değildir. Fakat kokusundan dolayı veya sadece sevdiğiniz için kullanırsanız herhangi bir sakınca olmayacaktır. Markaların herhangi bir sakıncası yoktur.


tütsü yakmak günah mı , tutsu tutunmek caizmi, tütsülemek caiz mi

Bu kategoride yer alan Ayların İsimleri Nereden Gelir başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Tütsü yakmak caiz mi Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.