Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:31
Misafir
Yönetici

Ben Aldırmak Günah mı ?

Kayıtsız Üye
Ben aldırmak caiz mi

Suratımda yaklaşık 10/11 tane ben var irli ufaklı.Ufak olanlar hiç rahatsız etmiyor beni hatta büyük olanlarda rahatsız etmiyor ama. İki tane benim var altlı üstü biri cidden büyük ve kabarık duruyor toplum içinde rahatsız oluyorum. Diğer ise çok rahatsız etmiyor ama ikisi yakın olduğu için kötü duruyor.

Sadece büyük olanı veya ikisini birden aldırmamın bir sakıncası varmıdır. Herkes farklı birşeyler söylüyor kesin cevap verirseniz sevinirim.


Cevap: Ben Aldırmak Günah mı ?

Hoca
Ben Aldırmak Günah mı ?

Toplum içinde rahatsız edici Bedenimizdeki fazlalıkları aldırmak caizdir.
Doktorlar aldırmanın sağlık açısından bir sakıncası yok demişlerse aldırabilirsiniz.
Allah şimdiden şifa versin.


Eldeki Beni Aldırmak

Kayıtsız Üye
Güzellik için, avret olmayan biyerindeki beni aldırmak caizmidir ? (Mesela elinde ve bileğinde olsa bi kızın, bu kadına aldırtması caizmi?)


Yorum: Ben Aldırmak Günah mı ?

muvaffak
Bedendeki fazlalıkları aldırmak caizdir. Doktor eğer aldırmanız sonrasında herhangi bir sağlık sorununuzun çıkmayacağını söylemişse aldırabilirsiniz.


ben aldirmak gunahmi, ben aldırmak günahmı, yüzdeki benleri aldırmak günah mı

Bu kategoride yer alan Kartondan maket camii başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Ben Aldırmak Günah mı ? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.