Anasayfa
8 Mayıs 2021, 23:54
Misafir
Yönetici

Kafir cinlerden gerçekten korkmalımıyız ?

Kayıtsız Üye
kafir cinlerden nasıl kurtulunur

vaktim olmadığı için sadece akşam ve yatsı namazlarını hergün kılıyorum, sabah evden çıkmadan önce ayetel kürsi yi muhakkak okurum, gece yatağa girince ayetel kürsi felak ve nas surelerini muhakkak okurum, ama yinede içime çok ağır vesveseler geliyor, sanki her an bana zarar verebileceklermiş her an bana görünüceklermiş gibime geliyor ve bu durum gittikçe artıyor, yazdıklarımı göz önüne alırsak, bu melunlardan gerçekten korkmalımıyız bize ne gibi durumlarda zarar verip görünürler, ağır korku vesvesesinden kurtulmak için ne yapmalıyız ?


Cevap: Kafir cinlerden gerçekten korkmalımıyız ?

mum
Farzlarını kılan ve Kuran okuyana cinler zarar veremez.
Özellikle her namaz vakti ve yatmadan evvel ayetel kürsi mutlaka okunmalıdır.


Cevap: Kafir cinlerden gerçekten korkmalımıyız ?

Kayıtsız Üye
Evet Ayetel kursiyi okumalıyız. Cinlerden kurtulmak için…


Yorum: Kafir cinlerden gerçekten korkmalımıyız ?

Kayıtsız Üye
Hayırlı günler. Ben imam nikahlı eşimle aynı sorunları yaşıyorum yani bir çok insanda bulunan rahatsızlık eşimde de var.biz avrupa da yaşıyoruz ve burda herhangi bi göründüğümüz kimse olmadı ülkemizde bu mesele üzerine bilgili ve bilgisi olanlar varmış tavsiye edeceğiniz varmı? Ve eşim le yanyana bile geldiğimizde göz göze bakamıyoruz şuan o kendi bende kendi evimde yaşıyoruz.
Tavsiye edebileceğiniz adresler varmı acaba? Selamlar saygılar


Kayıtsız Üye
Cin mektubu denen duayı yazıcıdan çıkartın cevsenin içerisine koyun.sabah akşam her zaman fırsat buldukça ayetel kursiyi okuyun vesveselerden kurtulun meşguliyet edinin.dindar bir mümine cin görünmez insan ahseni takvim suretinde yaratılmıştır. yani kainatın en üstün varlığıdır. istiğfar ve tevbe edin Allah’ın izniyle düzelirsiniz….selam ve dua ile…


cinlerden korkmalimiyiz

Bu kategoride yer alan Birisi ile cinsel ilişkiye girdikten sonra evlensen dini nikahın geçerli sayılır mı? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Kafir cinlerden gerçekten korkmalımıyız ? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.