Anasayfa
8 Mayıs 2021, 22:05
Misafir
Yönetici

Evde yaşanan olumsuzluklar için kurşun döktürmek caiz mi

Kayıtsız Üye
1 aydır sürekli evimizde olumsuzluklar oluyor. bir türlü tam anlamıyla toparlayamıyoruz kendimizi ne yapmamız gerekiyor kurşun dçktürmemiz günah mı olur . eğer günah ise ne yapabilirim ?


Yorum: Evde yaşanan olumsuzluklar için kurşun döktürmek caiz mi

arifselim
Kurşun döktürmek batıl bir inançtır ve İslama göre aslı olmayan bir haramdır. İnsan hayatında, ailesinde veya ailesinde yaşadığı olumsuzlukların bir çok nedenleri olabilir. Bu sorunların çözümünü tespit ederek çözmeye çalışmak gerekir. Müslüman kişi dua ederek, Allah’a tevekkül ederek ve gerekli tedbirleri alarak hareket etmelidir.


eve kurşun dökmek, kurşun döktürmek

Bu kategoride yer alan Evlenilecek Bir Kadında Bulunması Gereken Özellikler başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Evde yaşanan olumsuzluklar için kurşun döktürmek caiz mi Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.