Anasayfa
8 Mayıs 2021, 11:33
Misafir
Yönetici


Vefk duası yaptırmak

Kayıtsız Üye
Merhaba

Birkaç ay evvel imam nikahlı olduğumuz nisanlim bana çok haksızlıklar ederek beni terketti. Hakaretler ederek ve suçlayarak gitti. Halbuki karakterli bir insan olduğuna hep inanmıştım. Ancak hayırlı işin şeytani bol olurmuş. Yıkıldım ardından. Gönlümden atamadim.
Bir gün bir hocaya nazar duası yaptırırken olaydan bahsettim. Vefk diye bir duadan bahsetti. Hayırlı işler için yapılabileceğini anlattı. Ve aramızda yeniden muhabbet oluşturmak için yazabilecegini söyledi.
Bende biraz araştırıp onay verdim. Ancak şimdi içim rahat değil. Yanlış bişey yapmış olmaktan korkuyorum. Aydınlatır misiniz?
Yorum: Vefk duası yaptırmak

imam
Sözüne ettiğiniz hoca tavsiye etse de biz vefk ve benzeri tılsım içeren muska içeren şeyleri tavsiye etmiyoruz.

Vefk nedir kısaca
Harf, rakam, kelime, esmâ-i hüsnâ, âyet ve sûrelerin belli bir düzene göre kareler içine yazılarak bunda bâtınî mânalar arayan bir tılsım türüdür.
kaynak: Diyanet


dinimizde vefk varmıBu kategoride yer alan Allah neden farklı varlıklar yarattı başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.


Bir Yorum Yazın.Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Vefk duası yaptırmak Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.