Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:30
Misafir
Yönetici

Hayırlı ve Bol Müşteri için Dua ve Zikir?

Kayıtsız Üye
Selamün Aleyküm, Hayırlı ve Bol Müşteri için Hangi Duaları Okumam ve Esmaları Zikretmem Gerekir?


Yorum: Hayırlı ve Bol Müşteri için Dua ve Zikir?

arifselim
Aleykum selam. Kazanç ve bereket için bir çok dua örnekleri vardır. Unutulmamalıdır ki en mükemmel dua ilk önce fiili duadır. Yani gerekli olan her türlü tedbirler alınmalı ve gerekli çalışmalar yapılmalıdır. Daha sonra da sözlü dualar gelir.

Bol kazanç, helal kazanç için her gün 7 defa okunmalıdır.

"Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme Rabbi Cebraile ve İsrafile ve Mikaile ve Azraile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Yakube vet Tevrate vez Zebure vel İncile vel Furkanel Azim. Velahavle ve la kuvvete illa billahil azim. La ilahe illa hüvel melikül haggul Mübin. Ya Allah ya hayyu ya gayyum Muhammedin Resullullah sadikul va’dül emin. İnnAllahe hüverrezzakul zül kuvvetil metin. Ya Allah, Yarabbi, Ya hayyu Ya gayyum Ya Zel Celali vel ikram. Esselüke Allahümme Bismikel azimel azam en terzugni rızgen helalen tayyiben bi rahmetike ya Erhamerrahimin."

Hayırlı ve Bol Müşteri için Dua ve Zikir?

Bu duayı iş yeri sahipleri sabahları 7 defa okur ve işyerine üflenirse, bol kazanç elde edilir. Gelen müşteri sayısında artış olur. Bu dua işyerine asılabilir.


müşteri bereketini arttırmak için dua, dükkana müşteri gelmesi için dua, bugün çok müşteri gelmesi için okunacak dua

Bu kategoride yer alan Ettehiyyatü hanefi mezhebine göre başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Hayırlı ve Bol Müşteri için Dua ve Zikir? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.