Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:00
Misafir
Yönetici

Namaz kılarken duman görmek

Kayıtsız Üye
Selamın aleyküm. Ben namazlarımı daha yeni yeni düzenli kılmaya çalışıyorum.19 yasındayım. Namaz kılarken bazen yerden yükselen duman gibi bişeyler görüyorum.güneş – ay tutulması içinde namaz kılarken böyle olmuştu.acaba bunun sebebi ne olabilir.cevaplayabilirseniz çok sevinirim. Hayırlı günler.


Yorum: namaz kılarken duman görmek

arifselim
Aleykum selam. Namaz kılarken gözün önüne bir şey gelmesi o şeyin namazla ilgili olması gerekmez. Herhangi bir nedenden dolayı görülebilir. Bu tür şeyleri önemsememek gerekir. Önemli olan tüm şartlarına ve adabına uygun huşu içerisinde namazını kılmaktır. Gerisini bırak ve önemseme.


Yorum: Namaz kılarken duman görmek

Kayıtsız Üye
Namaz kılarken seccadede duman çıkması değişik çok güzel bir koku gelmesi nedir acaba


namaz kılarken nur görmek

Bu kategoride yer alan Babamı evliliğime nasıl ikna ederim? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Namaz kılarken duman görmek Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.