Anasayfa
8 Mayıs 2021, 23:54
Misafir
Yönetici

Cünüp Halinde Ölen Cehenneme Mi Gider?

Kayıtsız Üye
Selamun Aleykum. Ben internette bir şey görmüştüm ancak kaynağını göremediğim için inanmadım ancak aklıma takıldı. Af buyrun cünüp halindeyken ölünce insanlar sorgusuz bir şekilde cehenneme mi gider?


Yorum: Cünüp Halinde Ölen Cehenneme Mi Gider?

Omer Faruk
< Selamun Aleykum. Ben internette bir şey görmüştüm ancak kaynağını göremediğim için inanmadım ancak aklıma takıldı. Af buyrun cünüp halindeyken ölünce insanlar sorgusuz bir şekilde cehenneme mi gider? >
Böyle bir hüküm ne Kur’an’da ne de hadiste var. Kimin cehenneme gideceği Kur’an’da açıktır, münafıklar ve kafirler. Tevbe etmeden ölen Günahkarlara gelince bu Allah’ın bilebileceği birşeydir. Affedilir ya da affedilmez diyemeyiz.

Bu kategoride yer alan Başka Dine Hakaret ? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Cünüp Halinde Ölen Cehenneme Mi Gider? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.