Anasayfa
8 Mayıs 2021, 23:50
Misafir
Yönetici

Necis Televizyondan, Kuran Açmak

Kayıtsız Üye
Bi temizlik ürünü markası var ve bu hamr içeriyor. Bi tanıdığım bunu evinde televiyzonu siliyordu. Bende onu uyardım dedimki içerisinde haram olan birşey var dedim. Dinlemedi devam etti temizliğine. Ve saatler sonra, aynı televizyondan (arap kanallarına bakıyorduk ve kuran okunan bi kanal vardı onu açtı) şimdi o pis televizyonla kuranı açmanın hükmğ nedir ? Günahmıdır ?


Yorum: Necis Televizyondan, Kuran Açmak

Omer Faruk
Böyle bir günah olmaz kardeşim. Ayrıca o haram olan şey eğer alkol ise. Alkolün içmesi haramdır. Dezenfekte ve temizlik için kullanılması helaldir. Ayrıca alkolün çeşitleri ve çeşitli kullanım alanları vardır.

Bu kategoride yer alan Topuz yapmak caiz mi? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Necis Televizyondan, Kuran Açmak Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.