Anasayfa
8 Mayıs 2021, 23:51
Misafir
Yönetici

Erkekler İçin Deodorant Kullanmak Caiz Midir ?

Kayıtsız Üye
Biliyorsunuz ki ter olduğundan dolayı rahatsız edici koku olabildiğinden deodorant kullanılıyor fakat içinde alkol varsa ki benim deodorantta icindekilere bir kac tane alkol oldugunu soyleyip en sag altta ise Etil alkol yoktur yaziyo…

Her neyse etrafimizdaki kardesleri rahatsiz etmemek niyetiyle kullanabilir miyiz ?
(Ve atmosfere de zarar veriyodu diye hatirliyorum)


Yorum: Erkekler İçin Deodorant Kullanmak Caiz Midir ?

Omer Faruk
Deodorantlar hem sağlığa hem doğaya zararlıdır. Mümkün olduğu kadar aktarlarda satılan doğal olan, hoşunuza giden kokulardan kullanın.

Bu kategoride yer alan Süfyaniyeti de Hz.Mehdi yok edecek bunun için 2019'a kadar gelmesi gerekiyor deniliyor aslı nedir? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Erkekler İçin Deodorant Kullanmak Caiz Midir ? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.