Anasayfa
8 Mayıs 2021, 23:52
Misafir
Yönetici

Eşimin Halasına Bakmak Zorunluluğum Var Mı

Noktalı virgü
Hayırlı akşamlar 2 yıllık evliyim. Eşimin 60lı yaşlarda bi halası var çocuğu olmamış eşimi de hep oğlu gibi görmüş. Neredeyse haftanın 3 gününü bizde, aklı pek yerinde değil kaynanamla aramı açmak için türlü türlü şeyler söyleyip uzunca bi zaman psikolojimi bozdu. (O dönemler kaynanamla konuşmuyorlardı) ve bu kadın banim namusuma iftira attı…Eşimi çok seviyor ve maddi anlamda çok yardımcı üzerinde olan malı mülkü eşime devretti. Eşim ölü bizim ölümüz Allah rahmet etsin deyip duruyor.Ben artık gelmesini istemiyorum eşimle sürekli tartışıyoruz. Evime gelmesini istemememin günahı var mı yaptığı maddi yardımlardan dolayı vicdanen rahatsız oluyorum ama gelmesini de istemiyorum.


Yorum: Eşimin Halasına Bakmak Zorunluluğum Var Mı

ixa
Ne kadar haklı olsanda sana tavsiyem sabret ve tahammül et.ailene ve varsa çocuklarına ya da olursa çocuklarına maddi katkı sağlamış.Eğer dayanabiliyorsan dayan.Yaşlı kimse yalnız kalmasın,yüreği ağrımasın.Allahım senin için katlanmak istiyorum ama bana güç ver de.Zorunda değilsin bence ama yinede yaşlı olduğu için ciddiye almadan münasebet kur,merhamet etmeye çalış.Hem ilerde sende yaşlanacaksın dikkat et.Allah yaşlılara çok merhamet eder ve dualarını çok çabuk kabul eder.

Bu kategoride yer alan Eşim benden nefret ediyor ne yapmalıyım başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Eşimin Halasına Bakmak Zorunluluğum Var Mı Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.