Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:51
Sizden
Yönetici

Kardeşler geceleri uyuyamıyorum

Oğuz Tekin
evet kardeşler ben birkaç gündür uyuyamıyorum kalp atışım çok hızlanıyor rahatlamak istiyorum ama hiçbir şekilde olmuyor, bu sıkıntımı geçirecek dua varmıdır? saygılarımı sunarım


Cevap: Kardeşler geceleri uyuyamıyorum

muhasebeci
bende pazartesı salı gecelerı sabah namazınakadar uyuyamadım..dun ıse ölü gibi uyudum.olur bunlar metabolızmadan .cok kafana takma


Cevap: Kardeşler geceleri uyuyamıyorum

Oğuz Tekin
kardeşim o an kriz geçirecek gibi hissediyorum ,kalbim çok hızlı atıyor sürekli beynimde düşünceler var birde ben izlediğim çoğu şeyden etkileniyorum ondanda olabilir belki tek arzum geceleri huzur bulmak yinede ilgilenip cevap verdiğin için teşekkür ederim kardeşim Allah(c.c) razı olsun


Cevap: Kardeşler geceleri uyuyamıyorum

Desert Rose
Peygamber efendimiz (s.a.v)den uykusuzluk çekenin okuyacağı dua

Peygamber Efendimiz (sav) şöyle buyurdu:
! Ey uyumaya niyetlenen kimse, yatağına uzandığın zaman şöyle de:
Allahım, nefsimi Sana teslim ettim, bütün benliğimle Sana yöneldim.
İşlerimi Sana emanet ettim, sırtımı Senin kudretine dayadım.
Senin rahmetinden ümitvârım, gazabından da korkuyorum.
Senin dergahından başka ne iltica edilecek bir yer var, ne de güvenilir bir mekan.
Senin merhametine sığınıyor ve Senden eman diliyorum.
Ve indirdiğin Kitab’a, gönderdiğin Peygamber’e (sav) imanımı ikrar ediyorum.
Şayet bunu okuduğun gece ölecek olursan, fıtrat üzere (mü’mince) ölmüş olursun;
eğer sabaha erersen, hayır bulursun.

Buhârî, Daavât 7,9; Tevhid 34;
Müslim, Zikr 56, (2710);
Tirmizî, Daavât 76, (3391)]

Geçmiş olsun kardeşim…


Oğuz Tekin
sağol kardeşim Allah(c.c) senden razı olsun ve her işinde Allah(c.c) kolaylık versin


senayusa
Bende geceleri hic uyuyamiyordum, cok problemli bir donem gecirdigim icin. Doktora gittim (psikiyatri). Bir ilac verdi, yarim al dedi… Onu aldiktan sonra oyle bir uyuyordum ki, yaklasik 12 saat ve sanki olu gibi, ne rüya ne baska bir sey hatirliyordum. Simdi alamiyorum ilacimi ama yine de uykumun duzene girdigini soyleyebilirim. Sana da bir uzmana danismani tavsiye ederim. Bir de eczanelerde bitkisel bir surup var, recetesiz alinabiliyor, adi pasiflora. O da insani rahatlatip uyku veiyor.


Ercan
Kardeş dua etmek güzeldir ama Allah’ın bize doktorları vesile ederek vereceği şifayı sadece duada aramak ta doğru değildir. Bir kardiyoloğa gidin, kalp filmleriniz falan çekilsin. Duanızı yine edersiniz.


muhasebeci
pasıfolara denılen ılacı alma.o ınsanı uyusturup ölü gibi dolastırır.agır deprasyon hastalarında kullanılır.dedıgım ıkı ıkı sabah erken kalk bak ucuncu gun nasıl uyuyosun(eger psıkolojık bır sıkıntın ruhsal cokuntun yoksa)
zaten bunalr varsa duadan ocnedoktora gıt sonu ıntıharea varan vakalar olabılır


Kayıtsız Üye
Bu mesaji yazan arkadaşa %100 katılıyorum,uyuyamıyorsanız kalbiniz 90 üzerinde atıyorsa ve 70 – 80 atıma inmiyorsa sorununuz psikolojik veya kansızlıktır.ACİL DAHILIYEYE kanda sorun yoksa PSİKOLOĞA gidiniz.


geceleri uyuyamıyorum

Bu kategoride yer alan Kur'an-ı Kerim'de uzaylı hakkında ayet varmıdır ? Uzay gerçekmidir ? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Kardeşler geceleri uyuyamıyorum Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.