Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:48
Sizden
Yönetici

Okul okuyan bir öğrenci Cuma namazını nasıl kılar?

mslmn
okulumuz 8’den 3:15’e kadar 12:20 ‘de 40 dakikalık öğle arası oluyor ancak, Cuma namazı bugünlerde 1 civarında okunuyor zaten 1’de biz derse giriyoruz peki ben Cuma namazını nasıl kılarım ? okulun hemen yanında Cami var ancak saatler uyuşmuyor kış günleri Namaz vakitleri daha erken olduğu için bir sorun yok şimdilik ama bu haftalarda ne yapmalıyım?


Yorum: Okul okuyan bir öğrenci Cuma namazını nasıl kılar?

muvaffak
Öğrenci olduğunuzdan dolayı ve ders saatinde Cuma namazı kılındığından dolayı üzerinize bir günah yoktur. Cuma namazını kılamıyorsanız dersten sonra Öğle namazının dört rekat farzını kılarsınız.


okulda cuma namazı, okulda cuma namazı kılınır mı, okul cuma namazı

Bu kategoride yer alan Küfür İçeren Sözleşme Kabul Etmenin/imzalamanın Hükmü Nedir? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Okul okuyan bir öğrenci Cuma namazını nasıl kılar? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.