Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:49
Sizden
Yönetici

Dine uygun olmayan yazı paylaşmak günah mı?

uxgxuxrx
selamunaleyküm daha demin sitede kul hakkı namazı ile ilgili yazı paylaşmıştım o yanlış bilgilendirmeden kul hakkı veyatta günahı varmıdır?


Cevap: Dine uygun olmayan yazı paylaşmak günah mı?

Hoca
bilerek yapılırsa elbette günahtır. Din öğrenmek ve öğretmek çok önemlidir. Dininizi alacağınız kişi ve eserlere çok dikkat edin.
Not: Biz bu gibi olumsuz konuları bırakırız ve bilgilendirme yaparız ki, bu konu arandığında Müslümanlar buraya gelsin ve uyarıyı okusun/öğrensin.


Cevap: Dine uygun olmayan yazı paylaşmak günah mı?

uxgxuxrx
peki bu daha demin koyduğum yazı modertorler tarafından kaldırılabilirmi? bide ben bilgi olsun diye koymuştum bilerek değil yani kul hakkı namazının uydurma olduğunu bilmiyordum ginede günah varmıdır veya kul hakkı ?


Cevap: Dine uygun olmayan yazı paylaşmak günah mı?

Hoca
Bilmeden yapmak günah değil ama öğrendikten sonra sakınmak şartıyla.


Kayıtsız Üye
mumsema arkadaşlar sizlere sorum var 1.şimdi diyelim ben başka bir islami siteye soru sorucaktım ama girdim baktım ki bu soru mumsema sitesinde var ve net cevap verilmemiş kafamı karıştırıyor bu soruyu alıntı yaparak yani kopyalayarak diger siteye sormam gunahmıdır 1.mumsema sitesine soru sorulmuş ve ben bu konuyu başka bir yerde paylaşmak istiyorum doğrumudur


furkan
Mumsema olarak biri bu foruma mesaj yazdığında artık o mesaj üzerinde hak iddia edemez. Mesajı artık bize aittir. Kurallarda da yazdık. Çünkü mesaj botlar tarafından okunuyor bunun silinmesi veya kopya edilmesi siteye zarar verir. Haliyle siteye kimsenin zarar vermesini istemeyiz. Yani mesaj kopyalanamaz ve silinemez.

Bu kategoride yer alan Allah insanların yaptıklarına Göre sadece kızar ve hoşnut olur mu? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Dine uygun olmayan yazı paylaşmak günah mı? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.