Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:51
Sizden
Yönetici

Abdest Alırken Boğaza Su Kaçması

Allahın1Kulu
SelamunAleyküm
Bugün cuma namazına gitmek için namaz abdesti aldım ama sanki boğazımdan aşa su indi gibime geldi orucumu bozmadım acaba orucum bozuldumu şimdi tam emin olamıyorumda vesvesemi diye ama sanki indi gibime geldi ne yapmam gerek bozuldumu orucum

Oruçluyken abdest alırken boğaza su kaçması
Abdest alırken ağza su veriyoruz ama mutlaka su kalıyor/kalıyordur. Daha sonradan yutkunarak boğaza kaçma durumu var ? Bu durumda oruç bozulur mu ? Soru direkt boğaza kaçması değil yutkunduktan sonra kaçması. Ağızdan belli miktarda tükürük çıkarırsak kaçsa bile durumu ne olur?


Yorum: Abdest Alırken Boğaza Su Kaçması

mumsema
Ağza su verirken aşırıya kaçmamalı buna rağmen kaçarsa da oruç bozulmaz.


cübbelı ezan okunmadi diye abdest alırken su kaçmasi

Bu kategoride yer alan Bu bayramları kutlamakta günah olur mu ? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Abdest Alırken Boğaza Su Kaçması Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.