Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:51
Sizden
Yönetici

İdrardan sonra gelen akıntı ve akıntı vesvesesi.

qqwe55
Selamun Aleyküm,
Benim sorularım olacak;
1)Ben okulda her teneffüs akıntı geldi sanıp lavaboya gidiyorum ama göremiyorum yinede her ihtimale karşı zekerimi yıkıyorum bunu yapmamam,takmamam mı lazım?Bu durum evdede geçerli

2)Gelelim istibra hakkındaki soruma:Ben istibrayı şöyle yapıyorum;idrar yaptıktan 5 10 dk bekliyorum daha sonra zekerimin ucunu 3-4 defa ileri sıkıyoru ve su tutuyorum ardından ovalayarak yıkayıp tekrar su döküp çıkıyorum ama tam kalkarken akıntı gelmiş gibi hissediyorum bazen yok öyle birşey deyip geçiştiriyorum bazen tekrar yıkıyorum bunu yapmalı mıyım istibra şeklim doğru mu?

3)Banyoya girmeden önce lavaboya gittim istibramı yaptım kalktım ve (affedersiniz)zekerimin ucundai su mniktarına baktım çok az vardı(çok affedersiniz).Sonra banyoya girecekken bir baktı akıntı gelmiş ben istibramı yapmama ve beklememe rağmen bu akıntı neden kesilmiyor?:gul:

SELAMETLE KALIN:gul:


Yorum: İdrardan sonra gelen akıntı ve akıntı vesvesesi.

arifselim
Aleykum selam kardeşim.

– Akıntı olmuyorsa ve sen sadece öyle hissediyorsan bu vesvesedir. Bunun çaresi bakmamak ve önem vermemektir.

– Bu şekilde yaptığın doğrudur. Akıntı geldiğini hissettiğin halde akıntı gelmiyorsa bu vesvesedir. Bundan kurtulmak için tekrar etmemen gerekir.

– Eğer sürekli akıntı oluyorsa bunun için doktora görünmen gerekir.


Yorum: İdrardan sonra gelen akıntı ve akıntı vesvesesi.

Kayıtsız Üye
Merhaba
Oturarak idrar yaptığım zaman her defasında beyaz kokusuz akinti oluyor ve bu 2 güne bir tekrarlaniyor yaklasik 1 2 senedir var sadece son 3 aydir surekli olmaya basladi sebebi nedir


Yorum: İdrardan sonra gelen akıntı ve akıntı vesvesesi.

arifselim
Merhaba. Bu durum sürekli oluyorsa bunun çözümünü ve nedenini ancak doktor bilebilir. Burdan ancak dini konularda yardımcı olabiliriz. Geçmiş olsun.


akıntı vesvesesi

Bu kategoride yer alan Kendi cinsinle yakınlaşınca akıntı normal mı? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

İdrardan sonra gelen akıntı ve akıntı vesvesesi. Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.