Anasayfa
10 Mayıs 2021, 22:08
Sizden
Yönetici

Beyaz akıntıdan sonra gelen açık turuncu akıntı için tekrar gusül gerekir mi

benx
dun geceden beri adetim bitti sari ve sonra beyaz akinti geldi bende biraz daha bekleyip emin olup gusül abdesti aldim ama az once acik turuncuya yakin bi akinti oldu bunun icincyine gusül almam gerekir mi?


Yorum: Beyaz akıntıdan sonra gelen açık turuncu akıntı için tekrar gusül gerekir mi

arifselim
Adetin bitmişse artık daha sonra gelen bu tür akıntıların hiç bir önemi yoktur. Tekrar gusül abdesti almana gerek yoktur. Her kadın adetinin ne zaman biteceğini bilmelidir. Bu yüzden bu akıntı tekrar kadına guslü gerektirmez.

Bu kategoride yer alan Ailemize Küfür Eden Birisine Nasıl Davranmalıyız ? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Beyaz akıntıdan sonra gelen açık turuncu akıntı için tekrar gusül gerekir mi Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.