Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:52
Sizden
Yönetici

Evlenemediğim için Babam yalnız

NurIsik
Selamun aleykum kardeslerim,

Cok sakin bir hayat gecirdigim, ve genclerimizin hizli ve eglenceli yasam tarzindan cok uzak oldugum icin, cok ugrasmama ragmen, aramama ragmen evlenemedim. Bu üzüntüyü kalbime coktan gömdüydüm. Fakat Babamin benden baska kimsesi yok. Hastalandigi vakit evde yalniz basina. Böyle durumda icim ciz ediyor, aciyor. "Keske hanimim olsaydida babama baksaydi" diye.
Elimden bir şey gelmiyorki. Nasil nerde bulacam onu bile bilmiyorum.

Ne yapacagim?


Yorum: Evlenemedigim icin Babam yalniz

Şem’a
Sen evlenemiyorsan babanı evlendir bence 🙂
İki yol var ikinizden biri evlensin sorun çözülür


Yorum: Evlenemedigim icin Babam yalniz

NurIsik
Babam evlenme yasini coktan gecti. Bende evlenemiyorum, kizlar istemiyor, benimden elimden bir şey gelmiyor. Kalakaldim yerimde. Is cözülür diyorsun. Ben bu isi cözmeye ne kadar ugrastim ve ugrasiyorum. Bir bilsen.

Bu kategoride yer alan Şafii mezhebine göre konutta ekleme yapılır mı? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Evlenemediğim için Babam yalnız Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.