Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:51
Sizden
Yönetici

Namazı ikinci defa kılmak

Gül988
Hocam selam aleyküm, bu gün babam geldi ben de akşam namazını hızlı hızlı kıldım Ve sonunda selam verirken babam odama yaklaştı selamı o kadar hızlı soyledim ve kapıya kaçtım ki açmasın ..sonra babam banyoya girdi , bende "esselamu aleyküm Ve rahmetulah " dedim "l" harfini galiba 2 defa soyleyemedim dedim 2 kez kılayım , babam banyodan çıkınca yine kılım dedim ama abdestim pozuldu 2 rekatta Ve artık babamda banyodan çıkıyordu . 2 kez kılamadım . Hocam 2 kılmasam 1 namazım sayılır mı ve Sahih olur mu ?


Yorum: Namazı ikinci defa kılmak

mum
Anladıysam arap olayım türk olayım kürt olayım 🙂
Neden acele ettin belki sorunun var ama l harfi nasıl çıkmadı onu anlamıyorum. "esselamu aleykum" demişsen namaz bitmiştir.

Bu kategoride yer alan Tuvalette havadan kuş tüyü düşmesi başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Namazı ikinci defa kılmak Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.