Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:51
Sizden
Yönetici

Kardeş dövmek

Rich
merhabalar ben kardeşlerimi çok severim onların büyüyünce kötü bir insan olmamaları için elimden geleni yapıyorum fakat bir kardeşim varki defalarca büyüklerine karşı saygılı olmasını istediysemde malesef hala aynı hatayı yapmaya devam ediyor bende haliyle çok sinirleniyorum ve bir kaç tane patlatıyorum (ağlamayacağı kadar) fakat sora çok pişman oluyorum ne yapmam gerek


Yorum: Kardeş dövmek

arifselim
Merhaba. Kardeşine iyilikle ve örnek olarak ona doğruyu ve güzeli göstermen gerekir. Nefret ettirerek değil sevdirerek ve kendini sevdirerek ona anlatman gerekir. Ona tokat atmakla ona iyilik ettiğini sanabilirsin ama bu tam tersine dönebilir.

Bu kategoride yer alan Bilmeden Allah'ın Sıfatlarından Birini Küfür içinde Kullandım. başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Kardeş dövmek Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.