Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:51
Sizden
Yönetici

Şüpheli ürün yemenin affı olur mu?

trabzonlu1967
merhaba. bugün bir cips aldım. cipsi yerken int de biraz araştırma yaptım kimi yerde domuz yağı var,kimi yerde yok yazıyordu. bende cipsin yarısını yiyemedim ama birazını supheyle yedigim icin icimde bir korku oluşdu. sizce tovbe etsem affı olurmu?


Yorum: Şüpheli ürün yemenin affı olur mu?

arifselim
Merhaba. Bilmeden yediğinden sana günah olmaz. Ama öğrendikten sonra artık o şeyi yemek haram olur. İçinde haram bir madde olduğundan şüphe ettiğin bir şeyi yememelisin. Ama herşeyden şüphe edecek hale gelmemek gerekir.

Bu kategoride yer alan Bilmeden Allah'ın Sıfatlarından Birini Küfür içinde Kullandım. başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Şüpheli ürün yemenin affı olur mu? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.