Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:51
Sizden
Yönetici

Kendi cinsinle yakınlaşınca akıntı normal mı?

Kayıtsız Üye
benim kız bir arkadaşım var (kızım) samimyetimiz var yıllardır yakın arkadaşız gerçekten seviyorum ve aramızda yakınlaşma olduğunda öpme vs bende akıntı oluyor ama arkadaşıma bir şey hissetmiyorum kızlardan hoşlanmadığıma eminim bu akıntı normal mi yaşayan var mı abdest bozukur mu?


Kendi cinsinle yakınlaşınca akıntı normal mı?

declansor
benim bir kız arkadaşım var (kızım) yıllardır samimiyetimiz var yakın arkadaşız aramızda bir şey geçtiğinde öpme vs bende akıntı oluyor ama kızlardan hoşlanmadığıma eminim yani sadece arkadaşım bu durum normal mi abdest bozulur mu?


Yorum: Dini Soru Cevap

arifselim
Bu akıntı mezidir ve namaz abdestini bozar ama cünüp etmez. Sende öyle bir düşüncenin olmaması bu günahın olmayacağı anlamına gelmez. Bu şeytanın insanı günaha sürüklemeyeceği yani hiç bir şey hissettirmeyeceği anlamına da gelmez. Arana biraz daha mesafe koymalı, öpme ve yakınlaşmalardan sakınmalısın.

Bu kategoride yer alan Ruh ve Akıl Hastalıkları Tedavi Döneminde Ne Yapmalı? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Kendi cinsinle yakınlaşınca akıntı normal mı? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.