Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:51
Sizden
Yönetici

Birine takılmak kul hakkı mıdır?

FakirKul
Selamın Aleyküm.Ben sınıfta oturuyodum yan sınıftan tanımadığım birisi geldi kalem istedi arkadaşlarımdan bende şaka olsun diye fakirmisiniz olum dedim duymadı abiler ablalar.Ama ben şimdi pişman oldum kul hakkına mı girdim ben şimdi helallik mi gerekir?Ahiretimin darmaduman olmasını istemem cevaplarsanız sevinirim.Çünkü sizde bilirsinizki kul hakkı çok önemli birşey..


Yorum: Kul Hakkı Mıdır?

Kayıtsız Üye
Kul hakkı nedir kısaca

Kul hakkı bir insanın malını gasp etmek şerefine laf atmak gıybet etmek


Yorum: Kul Hakkı Mıdır?

#UguR
Kul hakkı kısaca Başkasının hakkının gasp etmektedir.


Yorum: Kul Hakkı Mıdır?

FakirKul
Helalliğe gerek yok mudur yani


Meraklı22
Ortada hak alacak bir şey yok kardeşim helalliğe gerek yok


Acizanekul
Sen birine zarar verdiysen ya da onun hakkını malını vb aldıysan kul hakki olur ya da iftira atarsan, aklima gelenler bunlar cok fazla kul hakki var Allah hepimizi muhafaza etsin inşAllah

Bu kategoride yer alan Ruh ve Akıl Hastalıkları Tedavi Döneminde Ne Yapmalı? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Birine takılmak kul hakkı mıdır? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.