Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:51
Sizden
Yönetici

Bilmeden Allah’ın Sıfatlarından Birini Küfür içinde Kullandım.

Meraklı22
esselamu aleyküm mumsema. İnternet ortamında arkadaşlarımla konuşurken bir küfür ettim. İçinde Zülcelal kelimesi geçiyordu. Fakat anlamını bilmiyordum sadece kulağıma aşina geldiği için kullanmıştım. Araştırdım Allahın sıfatlarından biri olduğunu öğrendim. Allah’a bilmeden haşa küfür etmiş oldum. Bilmiyordum tekrardan Kelime-i Şehadet getirdim. Dinden çıkma söz konusu oluyor mu bu durum? 🙁


Yorum: Bilmeden Allah’ın Sıfatlarından Birini Küfür içinde Kullandım.

arifselim
Aleykum selam. Bu sözü bilerek söylemek küfürdür. Bilmeden söylemenin de aslında bir mazereti yoktur ama tövbe istiğfar et ve bu sana bir ders olsun. Küfür etmek zaten çirkin ve ayıptır ama birde bilmediği kelimelerle küfür etmek daha da çirkindir. Tevbe et ve bir daha küfürden uzak dur. Allah tövbe edeni bağışlar.

Bu kategoride yer alan İdrardan sonra gelen akıntı ve akıntı vesvesesi. başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Bilmeden Allah’ın Sıfatlarından Birini Küfür içinde Kullandım. Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.