Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:51
Sizden
Yönetici

Hacca gidememek

NurIsik
Selamun aleykum kardeslerim,

Bu yil aslinda hacca gitmek istedim. Paramda var gitmek icin. Fakat benim kardesim ameliyat oldu. Ve tam iyilesmesi 1 yil sürüyor. Onunda parasi yok. Ve ben ne olur ne olmaz diye, Hacca gitmekten mecbur olarak vazgecmek istiyorum, cünki korkuyorumki zor durumda kaldiginda parasi yetmeyecek. Benden baskada kimsesi yok. Siz benim durumumda ne yapardiniz?

Saygilar


Yorum: Hacca gidememek

mum
Kardeşinizin ölüm tehlikesi varsa elbette hac parasını ona harcayın ama ölüme sebep olabilecek hastalık değilse asla hac ibadetinden taviz vermeyin, mutlaka gidin.

Bu kategoride yer alan Gusül abdesti neden alınır mantığını anlamıyorum ? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Hacca gidememek Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.