Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:52
Sizden
Yönetici

Yüzük kolye takmak

DoğruYoll
Selâmün aleyküm.Benim aklıma bir şey takıldı yardımınıza ihtiyacım var.Ben kendımı bildim bileli yzukdü kolyeydi bu tip şeyleri takarım.Su içmek gibi bagımlılık oldu bende bu.Ornegin suan Hz.Süleyman mührü kolyesi takıyorum ve bunun yanlıs olabiliecegini düşündüm.Arkadaşlarımda bu tür kolyelerin cinlerin bana musallat olabilecegini soyledi.Bunun dışında mıtolojı okudugum içinde bazı mıtolojık tanrıların yuzukleri var ama onlara taptıgım veya ınandıgım için değil sadece öylesine almıştım.Evimde mitolojı kütüphanem bile var ama bu tür şeyler takmam günah mı? Hele ki Hz.Süleyman mührü takmak cinleri musallat mı eder? Lütfen bana yardım edin.


Yorum: Yüzük kolye takmak

imam
Erkek isen zaten sade bile olsa kolye bileklik takman caiz değildir.
Kız isen kolye takabilirsin ve sihir/büyü içeren yazılar dışında hepsini takabilirsin.


Yorum: Yüzük kolye takmak

Ekomago35
Bu arada arkadas yanittlamamis ben yanit verim cinleri musallat etmez gonul rahatligi ile takiniz erkek iseniz kolye takmaniz caiz deildir yuzuk takabilirsiniz ama gumus olani bunda bir sakinca yok kizsaniz bir sorun teskil etmez

Bu kategoride yer alan Oruç tutamıyorum vicdanen rahat değilim ne yapmalıyım başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Yüzük kolye takmak Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.