Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:52
Sizden
Yönetici

Başkasına inilen-bağışlanan hatmin duası nasıl yapılır?

yasoyasin
Selaminaleykum,
Baskasina inilen/bagislanan hatmin duasi nasil yapilir? Normal hatim duasindan farki var midir ve varsa nelerdir?

Selamunaleykum,
Baskasina okunan bir hatim o kisiye (daha dogrusu ruhu makamina) nasil hediye edilir? Kisi diriyse ve ya öluyse farkli sekillerde mi bagislanir? Hatim duasinda degisiklikler var mi? Aydinlatirsaniz cok sevinirim.

//Guncel – Cevaplarinizi bekliyorum.


Yorum: Başkasına inilen-bağışlanan hatmin duası nasıl yapılır?

imam
Yasin kardeş, soru sorduğunda sabırla cevap bekle ve açtığın konuya cevap verme yoksa cevap verilmiş görünür ve hocalar bakmaz
——–
Hatim bittikten sonra dilediğin duayı içinden geldiği gibi yap daha sonra bu hatim sevabını falan kişi veya kişilere hediye ediyorum kabul et Ya Rabbi demen yeterlidir.


Yorum: Başkasına inilen-bağışlanan hatmin duası nasıl yapılır?

yasoyasin
Allah razı olsun cevabınız için, biraz sabırsız biri olduğumdan dolayıdır 1 gün daha bekleyemedim.

Bu kategoride yer alan Kıskançlık sözleri söylene karşı ne tedbir alınır ? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Başkasına inilen-bağışlanan hatmin duası nasıl yapılır? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.