Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:52
Sizden
Yönetici

Ölenlerin kabrinin yanında dünyasal olay anlatmak

Cömert Oğuz
Selamun Aleyküm

Hocam biz Ölenlerin ; duyduğunu , sevindiğini ve üzüldüğünü bu siteden öğrendik.

Peki biz ölenlerin kabrine gidip onlara dünyasal olay anlatırsak onlar bizim dediğimizi anlarlar mı ve bizim ne gibi durumda olduğumuzu düşünürler mi?

Dünyasal olay hakkında örnekler:
1) Darbe oldu.
2) Sistem değişti.
3) 3.Dünya savaşı çıktı. gibi.


Yorum: Ölenlerin kabrinin yanında dünyasal olay anlatmak

arifselim
Aleykum selam kardeşim. Ölen kimse kabri başına gelen kimselerin sesini işitir. Ölmüş olsa da ruhu anlar ve hisseder. Ölen kimse öbür aleme geçmiş olsa da işittiği şeyleri idrak edebilir ve anlayabilir. Ona ne anlatırsan o şeyleri Allah’ın izniyle rahatlıkla anlayabilir. Yeni ölen kimseden ölülerin dünya hayatı hakkında haberler sordukları kaynaklarda geçmektedir.


Yorum: Ölenlerin kabrinin yanında dünyasal olay anlatmak

Ekomago35
Sorun teskil etmez ama dua etsen daha hayirrli olur her iki acidan dua onlarin onune tepsi icinde melekler tarafindan turku turlu yiyecekler getiririr onun icin kabir de dua ediniz ve zahmet olmazsa sizden ricam biraz zaman ayirin diger kabirlelede ziyaret edin dua edin bi fatiha ihlas esirgemeyin bunlari olenler adina siz yasayanlardan istiyoruz

Bu kategoride yer alan Argo kelime kullanmak gıybet midir? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Ölenlerin kabrinin yanında dünyasal olay anlatmak Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.