Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:52
Sizden
Yönetici

Gece anlam veremedigim olaylar

zeugma
selamün aleyküm arkadaslar dün ben namazlarimi kilamadim yatsiyi kilmaya yeltendim uyumus kalmisim yataga gectim uyudum saat 23:50 falan gece 2 gibi gözlerimi acmak istedim sanki birisi gözlerimi kapatmak istiyomus gibi actim fakat her taraf simsiyahtı odam sokak lambasının isigiyla aydinlanir normalde o gördügüm siyahlik balcik gibiydi hemen felak nas ayetel kürsi okudum okumamla birlikte icimde bi sizi olustu yarım dk falan sonra görmeye basladim bu nedir?


Yorum: Gece anlam veremedigim olaylar

#UguR
Kılamadığınız namazları kaza edin ve tövbe edin. Uykunuzu düzene sokmanız sizin için iyi olur uyku düzeni önemlidir. Bende de gece uyandığımda etrafı hafif görme oluyor buda gece yeni uyandığımız için olabilir diye düşünüyorum.


#Ugur

Bu kategoride yer alan Güsülden önce tuvalete gitmek şart mı? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Gece anlam veremedigim olaylar Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.