Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:52
Sizden
Yönetici

Sınıfı rahatsız etmek kul hakkımı

Ysfcn00
Merhaba geçen derste arkadaşla konuşuyoruz öğretmen ders anlatıyor biz o sırada konuşuyoruz arkadaşım bana derste bi alışveriş sitesi önerdi önerdiği siteden aldığım eşyayı kullanırken sınıftakilerin hakkına girermiyim. Çünkü derste konuşmak kul hakkı ve sınıftakilerin hakkına girerek öğrendim o siteyi o siteden aldığım eşyada haram olurmu yoksa sadece konuşup rahatsız ettiğimiz içinmi kul hakkına girerim.


Yorum: Sınıfı rahatsız etmek kul hakkımı

Cömert Oğuz
Merhaba Kardeşim. Sana önerilen alışveriş sitesi ile kul hakkına girmezsin ve o alışveriş sitesinden eşya alabilirsin. Kul hakkı sadece arkadaşlarını rahatsız ederken olmuştur.

Kısacası; Sana önerilen alışveriş sitesinden aldığın eşya ile kul hakkına girmezsin.


adblock

Bu kategoride yer alan Abdestsiz kılınan namazın tekrarı başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Sınıfı rahatsız etmek kul hakkımı Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.