Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:50
Sizden
Yönetici

Sabah namazına uyanamamak

zeze
Sabah namazı için saati kurdum uyku hali yüzünden alarmi kapatıp o an uyumusum ben ne yapacağım gece ibadet etmiştim kandil sebebiyle birazda oturmustum kalkamadim kerahet sonrası kilacagim kabul olur mu namazim :(:((((((((((:((((


Yorum: Sabah namazi

#UguR
Güneş doğduktan sonra namaz kazaya kalır. Kazasını öğleden önce kılacaksanız sünnetini de kılarsınız.


Yorum: Sabah namazına uyanamamak

duzgunomer
Bir arkadaş soruyor 🙂 : Geç yattım, o uykuda bir sürü rüya gördüm, telefonla ilgili rüya falanda vardı. Sabah namazına kalkamamışım, uyandığımda telefonum yatağımdaydı, yani elimle almışım. Ama uyandığımı hiç hatırlamıyorum, heralde rüyada(telefonu elime falan almıştım) yaptığımı gerçekte de yapmışım. Bilerek kılmamış gibi mi oldum yoksa alarm kurupta kalkamadım gibi mi?

Bu kategoride yer alan İman zayıflığı nasıl giderilir başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Sabah namazına uyanamamak Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.