Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:51
Sizden
Yönetici

Sevgilin varmı sorusuna cevaplar

SAMET GÜRCAN
Soruda da okududğunuz gibi lütfen makul cevap lazım.

17 yaşındayım hani akraba ortamında veya tanıdık bir ortamda kız arkadaşın varmı diye sorarlar var ya onlara makul cevap vermem gerek ne cevap vermeliyim


Yorum: Sevgilin varmı sorusuna cevaplar

Hatt
Çok şükür ben Müslümanım


Yorum: Sevgilin varmı sorusuna cevaplar

Kayıtsız Üye
Zamanı geldi mi olur de


Yorum: Sevgilin varmı sorusuna cevaplar

met1995
dersin.Nikah dışı ilişki zina olduğu için sevgilim yoktur dersin veya Peygamberimizin sünnete uymuyor da dersin yada ben avrupalı değilim müslümanım dersin yada gayrımeşru şeylerle arkadaş olmuyorumda dersin yada bir müslümanın kız arkadaş olmaz dersin.Böyle söyleyen insanlar maalesef Kuranı Kerim okumamıştır.Hz.Yusuf ve Hz.Meryem misalinden maalesef ders almıyorlar.Allah böyle kimselere akıl fikir versin.

Bu kategoride yer alan Kur'an-ı Kerim'de uzaylı hakkında ayet varmıdır ? Uzay gerçekmidir ? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Sevgilin varmı sorusuna cevaplar Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.