Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:51
Sizden
Yönetici

Arabistan bu halde iken bizim hac umre yapmanız ne derece caiz ?

StayAway
Son zamanlar da Arabistan da olmayacak şeyler çıkmaya başladı adam elin gavurunun tablosuna katrilyon lar verip alıyor Amerika evlerini sel yutan gavurlara milyonlarca dolar yardım ediyor her konuda hristiyanların yanında oluyorlar (Osmanlı zamanında yaptıklarını demiyorum bile ) Peygamberimiz benim soyundan gelenler değil benim yolumdan gidenler benin ümmetim diyor hadis sanırım böyleydi biz hac umre parası vererek bu kralları daha da kral yapıyoruz ibadet elbette farz olan bir ibadet üstelik ama biz ibadet yapacağız derken Mazlumun yanında olması gereken Müslümanım diyen Araplar altın kaplamalı mikrofonlardan Afrika daki çocuklara dua ediyor papalarda altın kaplama tahtlarında afrikalılara dua ediyor ne farkı var bunların o zaman?


Yorum: Arabistan bu halde iken bizim hac umre yapmanız ne derece caiz ?

imam
Kardeş empati yap 🙂
Onlarda olanın ne kadarı bizde?
Bizim halimiz çok mu ıyi dini açıdan?

Bizde kumar içki ve zina resmi
Şimdi sünnet ayaklar altına alındı Allah’ın kelamı tahrif edilmeye çalışılıyor vs….

Konuyu Allah farz kıldığı ibadete getirmen fitne sebebi olur, emin ol onların bizim hac ve umre parasına ihtiyacı yok çünkü her taraftan petrol akıyor


Yorum: Arabistan bu halde iken bizim hac umre yapmanız ne derece caiz ?

fth123
Bizim ülkemizde de amerikan üsleri var. Irak, incirlikten vuruldu mesela. İçindeki insanlar kötü diye, Müslüman kanıyla sulanmış bu güzel beldelerden vazgeçilir mi? Allah yöneticilerimizin hepsini ıslah etsin. Fazla düşünme bunları. Allah nasip ederse durma git. Oralarda mağazalardan değil, garibanlardan alışveriş yap.

Bu kategoride yer alan Gayrimüslimden çocuk sahibi olmak başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Arabistan bu halde iken bizim hac umre yapmanız ne derece caiz ? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.