Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:49
Sizden
Yönetici

Ailenin böyle olması karşısında evlat ne yapmalı

Falankisi
Es selam. Aslında aile değil babada sıkıntı var benim. Babamın cıvık hareketleri, kadınlarla konuşma şekli, kocaman kızi var evde ondan bile utanmamasi artık dayanamayacagim safhaya getirdi beni. Sineye cekiyoruz tamam arkadaşlar ama nereye kadar ? bir akrabam var o da çocuklarından çekiyor içimden diyorumki keşke sen benim babam bende senin evladın olsaydım diyorum. Ama hiçbir şey dengiyle değil kimi ailesiyle kimi çocuğuyla imtihan oluyor işte. Çalışıyor bize bakıyor bizim için her şeyi yapıyor tamam baş üstüne ama yarın bir gün el karşısına çıkacağız bu civikligi cacik gibi hareketleri beni çok yipratiyor. Çok utanıyorum daha yazamayacagim şeyler var yaptığı yemeği bile yemez oldum. Ama saygisizligim filan yok kavga da etmem sadece içime atmaktan sineye cekmekten harab oldum. Bende tam tersi aşırı ağır basliyim çok agirim. Zoruma gidiyor arkadaşlar kaldiramiyorum. Bu durum Allah katında nasıldır arkadaşlar ?


Yorum: Ailenin böyle olması karşısında evlat ne yapmalı

Müptezel
Benim babam da çok konuşkan, girişken birisidir ama ben öyle değilim. Bende bazen kendini överek anlatma şekline kızıyorum ama belli etmiyorum. Baban ibadetlerini yapar mı? Genelde ibadetlerimiz insana bir ağırlık verir. Durum bundan dolayı kaynaklanabilir.


Yorum: Ailenin böyle olması karşısında evlat ne yapmalı

zeze
Neden cevap vermiyorsunuz hocam

Cevabını merak ediyorum


Yorum: Ailenin böyle olması karşısında evlat ne yapmalı

ACİLSERVİS
Hocanın neden cevap vermesi gerekiyor? Yukarıda dini bir soru yok.

Bu kategoride yer alan İsrail Mallarını Kullanmak veya Satmak Caiz midir? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Ailenin böyle olması karşısında evlat ne yapmalı Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.