Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:49
Sizden
Yönetici

Arka avret yerinde görülmeyen şey gusül abdestine engel midir

7velh0
Selamünaleyküm
Bayramınız mübarek olsun değerli kardeşlerim , büyüklerim 🙂
Öncelikle ben arka bölgemi gusül abdesti sırasında yıkarken çok affedersiniz arka bölgedeki kılları ovuşturdukça birşey geliyor sanırım iç çamaşırından kalan birşey olabilir ama daha varmı bilemiyorum bu şey tabii ne olduğunu bilmiyorum topladıkça birleşiyor ve kalın birşey olduğu için gusüle engel olduğunu düşünüyorum ama arka bölgemi göremiyorum ki nasıl bilebiliriz kalıp kalmadığını ? Tavsiyeniz var mıdır ? Bu şeyi alabildiğimi alıp yıkadıktan sonra kalsa bile guslum geçerli midir ?
Allah’a emanet olunuz 🙂


Yorum: Arka avret yerinde görülmeyen şey gusül abdestine engel midir

7velh0
Arkadaşlar sanırım ne oluğunu saptadım böyle nasıl anlatsam yün gibi bişey kıllara yapışıyor iç çamaşırından dolayı büyük ihtimal sorumu bu şekil cevaplarsanız sevinirim 🙂

Bu kategoride yer alan Dine uygun olmayan yazı paylaşmak günah mı? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Arka avret yerinde görülmeyen şey gusul abdestine engel midir Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.