Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:49
Sizden
Yönetici

Bir Ezan Vakti İle Ondan Sonraki Ezan Vakti Arasında Birden Fazla Masturbasyon Yapmak

BlackPearlXV
Soruda belirttiğim gibi bir ezan vakti ile ondan sonraki ezan vakti arasında 2 veya 3 defa mastürbasyon yapmak günah mı? Yani bir ezan vakti ile diğer ezan vakti arasında, diğer ezan vakti gelmeden önce mastürbasyon yaptık diyelim ve bunun süreyi geçirmedikçe günah olmadığını biliyorum ama bu süreler arasında birden fazla mastürbasyon yaparsak ne olur? Birden fazla yaptığımız için günaha mı gireriz yoksa günah sayılmaz mı? Açık bir dille anlatırsanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.


Yorum: Bir Ezan Vakti İle Ondan Sonraki Ezan Vakti Arasında Birden Fazla Masturbasyon Yapmak

Karanlık
Esselamun Aleyküm ve Rahmetullah
1)Cünüp dolaşma süresi iki namaz vakti arasıdır.
2)Mastürbasyon eğer zevk için yapılırsa o zaman günah olur.Kısacası zevk için (ihtiyaç dışında) yaparsanız günah olur.

Selametle….


Yorum: Bir Ezan Vakti İle Ondan Sonraki Ezan Vakti Arasında Birden Fazla Masturbasyon Yapmak

ACİLSERVİS
Şu sıralar açtığın konulardan hiç memnun değilim. Forum kurallarını oku ayrıca bununla ilgili rahat 50 konu vardır onlar yeterli artık istemiyoruz.


Yorum: Bir Ezan Vakti İle Ondan Sonraki Ezan Vakti Arasında Birden Fazla Masturbasyon Yapmak

BlackPearlXV
Özür Dilerim Ama Sitenizdeki Aramayı Düzeltir Düzeltmez İlk Önce Konu Araması Yapıp Öyle Konu Açıcam Veya Açmayacağım. Sitenizdeki Aramalar Çalışmıyor Doğru Düzgün. Afedersiniz Ama İlk Önce O Aramaları Düzeltin Eğer Yine Yanlışım Olursa Bana Yazın. Ayrıca Telefon Üzerinden de Üye Girişi Olmuyor.


Aahil
< Ayrıca Telefon Üzerinden de Üye Girişi Olmuyor. >
Sayfanın en altında Giriş yazar.


ACİLSERVİS
Beyaz temayı kullanıyorsan yanlış yerdesin. Herhangi bir konudayken sitenin altındaki linklerden "full site" yazan yere tıkla. Yeşil temada hem google özel arama var hemde gelişmiş arama var.

Bu kategoride yer alan Online kafa topu oynamak kul hakkını mı başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Bir Ezan Vakti İle Ondan Sonraki Ezan Vakti Arasında Birden Fazla Masturbasyon Yapmak Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.