Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:49
Sizden
Yönetici

Hediye verilen eşyadan şüphe etmek

yörükoğlu
Memura yeni atandığımda gurbette ilk on ay öğrenci pansiyonunda kaldığım sürede başka bir memur var bayramda memleketime gidip tekrar pansiyona geldim o ara okullar tatildi pansiyonda öğrenciler yoktu o memur emekli oldu bana kullanılmış su ısıtıcı ketil ve saç kurutma makinesi hediye etti yani o memurun günahını almak istemiyorum ama ya öğrenciler hediye etti yada gerisini siz düşünün eğer çalmış olsa ben gözlerimle görmedim.
Eşya çalıntı olduğunu gördüğün halde o eşya haram olduğunu bilirsin ama ben bi şey görmedim sadece süphe hediye edilen eşyayı ne yapım


Yorum: Hediye verilen eşyadan şüphe etmek

ACİLSERVİS
Yapman gereken tek şey insanlar hakkında kötü düşünmemek.

Bu kategoride yer alan Kolonyada ve parfümde alkol var o zaman sürüp namaz kılamaz mıyız ? normaldede sürmemiz iyi değilmi? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Hediye verilen eşyadan şüphe etmek Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.