Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:49
Sizden
Yönetici

Ücretli Programları Bedava Kullanmak Günah Mıdır ?

alonsof1
Selamün aleyküm sevgili dostlarım. Ben bazen bilgisayardan fotoğraf düzenleme veya bazı videoları düzenlemek gibi işlerim oluyor ama bende o programlara parasını verip indiremiyorum belki ilerde Allah’ın izniyle alırım ama şuan alamam. Bende crack korsan diye ifade edilen ücretli programları bedava parasız kullanmanın sakıncası günahı var mıdır. ?
Bu sevdadan vazgeçmelimiyim parasını verene kadar uzak durmalımıyım ?


Yorum: Ücretli Programları Bedava Kullanmak Günah Mıdır ?

imam
Programların orijinalini almak gerektiğini herkes bilir. Bizden istediğiniz nedir bilmiyorum ama hiç bir hoca buna fetva vermez.
Lakin zor durumda olup parası olmayanlar, ticari olmamak kaydı ile kullansınlar diyen hocalarımız vardır.

Bu kategoride yer alan Kızlarla konuşmak, görüşmek vakit geçirmek günah mı ? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Ücretli Programları Bedava Kullanmak Günah Mıdır ? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.