Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:49
Sizden
Yönetici

Müslümanlar Niçin Çöpçatan Sitesi Açmaz?

Omer Faruk
Selamün Aleyküm

Burada evlenmek isteyen erkek ve bayan kardeşlerimiz var. Bunlar için güvenli, bilgilerini saklayabileceğimiz bir evlilik sitesi niçin kurulmaz.

Niçin bunu hep, İslam ile alakası olmayanlar yapar. Oysa Türkiye’de bulunan İslam alimlerinin danışmanlığında böyle bir site kurulsa, evlenmek isteyen müslüman kız ve erkek kardeşlerimiz güvenilen bu sitelerde tanışsa (nasip olursa) güvenilir bir şekilde evlense ne güzel olur.

Oysa buna benzer "güvenilmez" sitelerde sahte bilgiler kullanılarak sonradan onarılması zor hasarlar çıkmaktadır. Müslümanlar artık şikayet etmenin ötesine geçip alternatif üretmeli değil mi?

Sizlerin de fikir olarak katkılarınızı bekliyorum.

Selametle….


Yorum: Müslümanlar Niçin Çöpçatan Sitesi Açmaz?

fth123
Herkes sadece konuşmayı biliyor. Güzel bir düşünce.

Bu kategoride yer alan Farklı Bir Kul Hakkı Meselesi (Başıma Gelen) başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Müslümanlar Niçin Çöpçatan Sitesi Açmaz? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.