Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:49
Sizden
Yönetici

Küfre düşeni uyarmamak

cvallkzs67
Selamun aleyküm bir konuşma grubunda arkadaşlar senaryolu bir sporda kafir sporculara "İnşAllah kemeri alır"vs.. diyorlar bende uyarmaya çekiniyorum bir günahı var mı ?


Yorum: Küfre düşeni uyarmamak

bbgbbg
Ve Aleyküm Selam.
Kardeşim arkadaşlarının söylediği şey direk küfür diyemeyiz.Herşey Allah’ın dilemesiyle olur.Bu kafirlerin aralarındeki maçta olda böyledir.Burda sorun senin arkadaşlarının tahminimce amerikan güreşinden bahsediyorsun bu spora bu kadar düşkün olmaları.Onları bu tarz şeylerin boş olduğuna ve asıl güzel olanın dünya-ahiret dengesinde yaşamak olduğunu uygun bir şekilde anlat inşaAllah.


Yorum: Küfre düşeni uyarmamak

cvallkzs67
evet Amerikan güreşi – Pro wrestling şahsen bende bu spora aşırı derecede düşkünüm onlara birşey anlatamam Türkiye deki çoğu profesyonel gureş hayranı zaten dinden uzak anlatsamda dinlemezler ve beni aşağılarlar inşAllah dedikleri için uyarmazsam ben günaha ortak olurmuyum ?


Ekin soyak, ateist arkadaş, ayetlerle alay etmek

Bu kategoride yer alan Ameliyat oldum Doktor yıkanma dedi nasıl gusül almalıyım başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Küfre düşeni uyarmamak Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.