Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:48
Sizden
Yönetici

Nasıl Gönüllü Yardımsever Olabilirim ?

zeze
Selamün aleyküm. Ben insanlara yardım etmek istiyorum. Hani çeşitli etkinlikler yapılıyorya yardım paketleri hazirlaniyor diyanet tarafından su kuyusu projeleri filan var gönüllü olarak yardım etmek istiyorum. Ama su kuyusu projesi filan bağış yapılarak yapılan yardımlardan bizzat katılım gosterebilecegim yardımlar için ne yapmalı nasıl bir yol izlemeliyim ?


Yorum: Nasıl Gönüllü Yardımsever Olabilirim ?

Omer Faruk
Hemen en yakın IHH şubesine git. Senin gibi canlı ve dinamik müslümanlara ihtiyaç var. Hatta iyi bir performans sergilersen Afrika, uzakdoğu gibi dünyanın dört bir yerinde gönüllü olarak görev yaparsın. Mutlaka yaşadığın yerde bir şubesi vardır.

Selametle, Allah gücünü artırsın, doğru yoldan ayırmasın…

Bu kategoride yer alan İslamda kız erkek ilişkileri tanışma başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Nasıl Gönüllü Yardımsever Olabilirim ? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.