Anasayfa
13 Haziran 2021, 1:37
Sizden
Yönetici

Cuma günü mastürbasyonun günahı

CanımAllahım
Selamun Aleyküm

Cuma günü namazdan sonra mastürbasyon yapmanın günahı nedir ? diğer günlere göre aynı günahmıdır yoksa cuma günü dahamı günahtır .
ALLAH Razı olsun


Cevap: Cuma günü mastürbasyonun günahı

zeynep_z
bu fiil zaten çok çok günah kişinin eliyle zina işlemesidir; elbette önemli gün ve gecelerde daha da günah.zaten çooookkk günah,nacizane düşüncem…..


Cevap: Cuma günü mastürbasyonun günahı

umutlucan
< Cuma günü namazdan sonra mastürbasyon yapmanın günahı nedir ? diğer günlere göre aynı günahmıdır yoksa cuma günü dahamı günahtır >
ne kadar günah yazılır onu bilemeyiz ama uzak durmak lazım.


Yorum: Cuma günü mastürbasyonun günahı

Kayıtsız Üye
Cuma günü mübarek gün olduğu için çirkin bir günahtır Allah teala ve melekleri seni her zaman izlediklerini unutma bundan dolayı utanç duy ve yapma kurtulmak istiyorsan aşağıda duası var veya spor yap ağırlık kaldır çünkü spor yapmak ağırlık kaldırmak insanı mutlu eder ve vücudda ağrılar olur insanın kafasını karıştırır kemikler kaslar vücud geliştiği için yapmama geriği duyarsın ama kısacası dua etmek istersen Allah’ım! Gözümü, gönlümü, kalbimi, aklımı, elimi, belimi, ayağımı, dilimi, kulağımı haramdan haram meyillerden, haram yönelişlerden koru gözlerimi ihanetten, elimi günahlardan, dilimi kötü sözlerden, gönlümü haram meyillerden, kalbimi günah arzularından, aklımı dalaletten, nefsimi isyandan, şirkten, küfürden Muhafaza buyur beni kulluğuna kabul buyur! Günahlarımı bağışla! Bana Merhamet et! Aklımıza, zihnimize, dimağımıza güç ve kuvvet ver! Kalbimizde iman lezzetini arttır Rabbim


cuma günü mastrübasyon yapmak günahmı, cuma günü masturbasyon yapmak günah, mastürbasyon yapmanın günahı nedir

Bu kategoride yer alan Meni harekete geçip yerinden akmayınca cünüp olunurmu başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Cuma günü mastürbasyonun günahı Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.