1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Komik sünnet davetiyesi sözleri


  komik sünnet davetiyesi sözlerine ihtiyacım var bana komik sünet düğünü hakkında bilgiler verir misiniz ?

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İnanc Üye
  İnanc
  Üye

  Üye No: 93990
  Mesaj Sayısı: 1,038
  Tecrübe Puanı: 11
  Yer: Yalan Dünyada Bir Yer.

  Cevap: komik sünnet davetiyesi sözleri


  Dünyada KURAN Ahirette İMAN Geldik Dünyaya Müslüman Müslümanlığın Şartı Sünnet Cümlemizin Mekanı Olsun Cennet Bizede Nasipmiş Sünnet Sünetimize Bekleriz Ailemiz Adına Teşekkür Ederiz...

  bir dalda iki kiraz biri al biri beyaz üzülmeyin kızlar kesilecek biraz

  Oğlumuz Barış Diyor ki; Tanımıyorsanız beni, görmek isterseniz beni, En neşeli günümde, mutlu edersiniz beni. 20 Haziran günü sünnetçi, Kesecek pipimi, bilmiyorum akibetimi. Ağlarsam ayıplamayın beni, Yapılacak Sünnet Düğünüme bekliyorum hepinizi.

  duydunuz mu? ah !!! şu babam yok mu? aklına taktı beni bu yaz kestirecekler şeyimi düğün dernek kurmuş , herkese yayar gibi sünnet edecekler beni ,bir muzu soyar gibi dedim ki bu iş bitsin ,fazla zaman geçmeden biraz büyüyüp iş satıra düşmeden.

  Oğlumuz diyor ki: ben bir küçük yavruyum her işimde doğruyum ailemin sünnet olacak tek oğluyum sizleri de düğünüme beklerim.

  Gözlerim Arayacak Eşi Dostu Anlarsınızya Sünnetçi Amca Delecek Postu Sevineceğim Sizlerden Duyarsam Bir Ses Teslimim Sünnetçi Amca İstediğin Kadar Kes

  İki küçük yavruyuz .....Ailesinin sünnet olacak oğluyuz Acaba bu iş nasıl olacak Sevdiklerimiz gelince her taraf neşe dolacak Korkudan biraz rengimiz solacak Allah nasip ederse sünnetimiz olacak.

  Erkekliğin şartı ikidir Birincisi sünnet olmak İkincisi asker olmak Şimdi sünnet oluyorum Sonrada asker olurum..

  Hz.Muhammedin emridir sünnet Banada nasipmiş bu mürvet Duyan duymayana duyursun Sevabına nail olmak isteyen Bu mutlu günüme buyursun Ellerinizden öperim Sizleride sünnetime beklerim.

  budayacaklar bülbülü cok göz yaşi döktüm aglama dediler büyünce olacakmiş zeballah-ı anka babam öyle diyor.

  çok ağladım dinlemediler, artık büyüdün, ayıp olur dediler. mecbur oldum boyun eğmeye, ne olur dostlar gelin sünnetimde beni teselli etmeye.

  evimin tek oğluyum babamın sağ koluyum çok sevgili büyüklerim artık ben de sünnet oluyorum sizi de sünnetime bekliyorum.

  ben kararımı verdim sünnet olmak tek derdim bütün dostlar buyursun sünnetçiye söz verdim

  kesmeyin çok kan akacak kesmeyin boyu kısalacak kesmeyin yürek ağlayacak kesmeyin, kesmeyin, kesmeyin

  biraz korkum olacak ne birazı azıcık rengim solacak kireç gibi sünnetçi amca gelip kemal özkan bir parçacık alacak yarısı olmasın biliyorum en bahtiyar annem ile babam olacak orası doğru, ama sen de zır zır ağlayacaksın.

  deryalarda balıklar kızlar beni sayıklar bu pirincin taşını sünnet olmak ayıklar

  başıma kondu bir fes aniden oldum prens teslimin sünnetçi amca istediğin kadar kes.


  ALINTIDIR+ Yorum Gönder