Rüyada Zemin Kat Görmek (imam nablusi) 5 üzerinden 4.67 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  İsrâ İsrâ
  İsrâ
  İsrâ

  Üye No: 59972
  Mesaj Sayısı: 773
  Tecrübe Puanı: 15
  Yer: Almanya

  Rüyada Zemin Kat Görmek (imam nablusi)


  ZEMİN KAT

  Bir binanın zemin katında bulunduğunuzu görmek, çok heyecanlı ve evhamlı olmanız yüzünden bazen kötü durumlarda kaldığınıza, bazen de çok kritik duruma düşmenize sebep olduğuna yorumlanır.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  YAZGÜLÜ Bayan Üye
  YAZGÜLÜ
  Bayan Üye

  Üye No: 103208
  Mesaj Sayısı: 654
  Tecrübe Puanı: 7

  Cevap: Rüya Tabiri: Rüyada Zemin Kat Görmek (imam nablusi)


  Rüyada evin zemin katında bulunduğunu görmüş isen evinizle ilgili bazı sorunların olacağına ve bu sorunlardan dolayı ailecek bazı kararlar almanız gerektiğine işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Zemin Kat Görmek (imam nablusi)


  Selamın Aleyküm. Rüyamda; bir binadayım. İş yerimi değil mi hatırlamıyorum tam olarak fakat bana bir görev veriliyor ve bu görevi gerçekleştirmem için, o bulunduğum binanın zemin katına inmem gerekiyor. Neyse, asansöre biniyorum, normalde asansörden korkan birisiyim ve bindikten sonra düğmeye bastığımda “Allah’ım inşallah kalmaz asansör” diye dua ediyorum. Allah’a şükür kalmıyor ve sağ salim zemin kata iniyorum. Oradan bir kutu almam lazım ama kutunun işinde ne olduğunu bilmiyorum. Bu arada kutu, karton bir kutu. Neyse, sonra bulup alıyorum kutuyu ve tekrar asansöre binmek istiyorum. Biniyorum düğmeye basıyorum ama asansör kapılarını kapatmıyor. Bunu birkaç defa deniyorum ama nafile. Bir ara ben asansörün dışındayken kapılar kapanıyor ama ben kapıların kapanmasına engel olup onları açıyorum ve içeri girip düğmeye tekrar bastığımda kapılar yine kapanmıyor. Neyse, sonra çıkıyorum. Merdivenlerden mi çıksam diye düşünürken kısa bir süreliğine, rüya bitiyor. Bu arada bulunduğum apartman 0. katıda sayarsak 4 katlı. Benim geldiğim yer ise en üst kat olan 3. kat. Ben ise ya 0. kata iniyorum.
  Not-1: Artık yepyeni bir hedefim var ve o hedefim diğer 4 büyük hedefimden milyonlarca kat daha büyük. O da astronot olmak. Uzay’a çıkmak ve araştırmak. Eğer şansım varsa farklı gezegenlerde çalışmalar yapıp, koloniler oluşturmak. 17 yaşındayım 31 temmuzda 18’e gireceğim be Allah’a dua ettim acaba geç kaldım mı diye. Sırf rüyamda bununla ilgili bana birşey göstermesini istedim. Acaba bu gösterdiği rüya, benim bu yeni hedefime geç kaldığımı mı söylüyor.
  ( Sizce bu rüya ne anlama geliyor olabilir. Açıklarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. )


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Zemin Kat Görmek (imam nablusi)


  Aleykum selam. Allah seni muvaffak etsin. Hiç bir zaman geç kalmış değilsin. Hedeflerini daima büyük tut ama herşeyden önce ve herşeyden üstün olan Allah'ın rızası daima birinci hedefin olsun. Eğer öyle olursa hem dünyada hemde ebedi alemde kazanırsın. Bu gördüğün rüyan ise verilen emeklerin karşılıksız kalmayacağına işaret olarak yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.