Rüyada Zeytin Görmek (imam nablusi) 5 üzerinden 4.80 | Toplam : 5 kişi
 1. 1
  İsrâ İsrâ
  İsrâ
  İsrâ

  Üye No: 59972
  Mesaj Sayısı: 773
  Tecrübe Puanı: 15
  Yer: Almanya

  Rüyada Zeytin Görmek (imam nablusi)


  ZEYTİN

  Rüyada görülen zeytin, mal ve eşyadır.

  Sarı zeytin, dinde üzüntü ve kederdir.

  Zeytin yaprağı, emniyet edilir sağlam bir şeye tutunmaya veya salih kimselere ya da insanların hayırlılarına yorumlanır.

  Zeytin kolay elde edilen rızka, sevinçle beraber bol geçime yorumlanır.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Hoca Moderatör
  Hoca
  Moderatör

  Üye No: 11
  Mesaj Sayısı: 16,686
  Tecrübe Puanı: 206

  Cevap: Rüya Tabiri: Rüyada Zeytin Görmek (imam nablusi)


  RÜYADA ZEYTİN
  Rüyada zeytin para kazanmak demektir. Siyah zeytin, bundan sonra rahat ve huzur içinde yaşamak demektir. Yeşil zeytin zengin olmak ve gayri menkul almak demektir. Zeytin ağacı kısmet demektir.


 3. 3
  Fanny99 Üye
  Fanny99
  Üye

  Üye No: 111586
  Mesaj Sayısı: 49
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyada Yeşil Zeytin Görmek?


  Rüyamda babamı görüyorum anneannemlerin evine geliyoruz birlikte babam sonra ben halana gidiyorum diyor ve evden ayrılıyor sonra elinde bir kutu yeşil zeytinle geri dönüyor

  Yorumlayana çok çok tesekkur ederim şimdiden rica ediyorum rüyada kıtaların yer değiştirmesi adli ruyama da yaptığım yorumu okuyup onada bir cevap verirmisiniz


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Zeytin Görmek (imam nablusi)


  Rüya sahibinin yapacağı çok karlı bir işe ve eline geçecek olan güzel imkanlara tabir edilir. Babanın yeşil zeytin getirmesi onun açısından elinin bolluğa ve berekete kavuşmasına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba
  Rüyamda babamın marketinde gizlice zeytin alıyordum sonra söylerim diye düşündüm. Yeğenimden yumurta istedim iki tane posete koydu bende kırık bir yumurtayı elime aldim içi döküldü.


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Baban vesilesi ile elde edeceğin büyük bir kısmete, bolluğa ve berekete işaret eder. Yumurtanın birisinin kırılması bir işin ters gitmesine tabir edilir. Yinede güzel bir rüyadır ve Allah'tan hayırlısını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamün aleyküm hocam. Hocam rüyamda iki tane siyah zeytin yediğimi gördüm. Zeytinler etli ve çok lezzetlilerdi. Hatta niye babam bize bu zeytinlerden almıyor da hep ucuz ve lezzetsiz etsiz zeytinlerden alıyor diye geçirdim içimden. 25 yasındayım ve bekarım ailem de maddi olarakta orta halli bir aile


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Kazanç, bereketi ve rızkın artması anlamına gelen bu rüyanın helal yolda ailen ve kendin için vereceğin emekler neticesinde kazancının kat be kat artabileceğini gösteren güzel ve hayırlı bir rüyadır. Doğrusunu en iyi bilen bir tek Allah'tır.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamünaleyküm. Rüyamda buzdolabını açıyorum içinde pek bir şey yoktu kavanozda yarım şu dolu içi 2 tane yeşil zeytin vardı. İçi kırmızı biber dolgulu olanlardan. Sonra yiyecek bir şey yok diyerek kapattım dolabı. Çok kısa bir rüyaydı ama o zeytinler o kadar belirgin kaldı ki aklımda bir anlamı var mı çok merak ettim


 11. 10
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Geçim derdini düşündürmeyecek bolluğa erişeceğin günler göreceğine, hatta başta geleceğin için yatırım yaparak paranı değerlendirirken zamanla para hesabı yapmayacak kadar elinin bollasacağına rivayet edildi. Allah hakkıyla bilendir tabi.