Rüyada Vahşihayvan Görmek (imam nablusi) 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
 1. 1
  EFRUMİE Bayan Üye
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Üye No: 104894
  Mesaj Sayısı: 259
  Tecrübe Puanı: 3

  Rüyada Vahşihayvan Görmek (imam nablusi)


  Rüyada vahşi hayvanları görmek sizi çekemeyen ve kötülüğünüzü isteyen bir çok kişilerin etrafınızı tamamı ile sarmış olduğuna ve en kısa zamanda kendi iyiliğiniz için bu kişilerin yanından uzaklaşmanız gerektiğine aksi taktirde size fenalık yapacaklarına işaret eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Mitat Misafir
  Misafir

  Hayvan


  Rüyamda 1 aslan 1 kurt var bunlar normal aslan ve kurt değil tırnaktan yaratılmış gibilerdi ve türlerine göre daha uzunlardı aslan bana iri bir sesle dur dedi kaçmaya başladım aslan sinirlendi kaçma diye bağırdı kükredi kurtta beni kovalamaya başladı ben çok hızlı bir şekilde koşuyorum en sonunda desenli ve güzel bir taşın üzerine çıkıyorum kaçıcak yerim kalmıyor bir musluk var musluğu açtım önce biraz su içtim sonra elime su alarak kurdun üzerine attım. Kurt bana yaşına göre çok iyisin ihtiyar dedi yorulmuştum nefes nefeseydim.


 3. 3
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Vahşihayvan Görmek (imam nablusi)


  Hayırlı günler. Bazı rüyalar sadece bir rüyadır ve mesaj niteliği olmaz. Senin rüyanda her ne kadar etkilenmiş olsan da izlediğin, gördüğün görüntü ve konuşmalardan dolayı gerçekleşen bir nevi bilinç altı durumlardan biri olmaktan öteye gitmez. Doğrusunu en iyi bilen bir tek Allah'tır.


 4. Reklam