Rüyada Vedalaşma Görmek (imam nablusi) 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi
 1. 1
  İsrâ İsrâ
  İsrâ
  İsrâ

  Üye No: 59972
  Mesaj Sayısı: 773
  Tecrübe Puanı: 15
  Yer: Almanya

  Rüyada Vedalaşma Görmek (imam nablusi)


  VEDALAŞMA

  Rüyada vedalaşmak, rütbenin gitmesine, boşanmaya, hastanın ölümüne, yahut bir vatandan diğer vatana göç etmeye, yahut bir sanattan diğer bir sanata geçmeye yorumlanır.

  Bazen vedalaşmak, sevgi ve dostluğa veya ağlamak ve ayrılığa, bazen de vedalaşmak hastanın şifa bulmasına yorumlanır.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  EFRUMİE Bayan Üye
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Üye No: 104894
  Mesaj Sayısı: 259
  Tecrübe Puanı: 3

  Cevap: Rüyada Vedalaşma Görmek (imam nablusi)


  Rüyada birileri ile vedalaştığını görmek yaşanılacak bazı sorunlardan dolayı elinizdeki telfilerin ve başarıların geri alınacağına ve bundan dolayı evde yaşanılacak sıkıntılı ve zor günlerden dolayı eşiniz ile boşanma kararı alacağınıza bu nedenle çok dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Vedalaşma Görmek (imam nablusi)


  Rüyamda tanıdığım (yakınım ) birinin kapıyı çalıp bana vedalaşmaya geldiğini gördüm , yanında bir bavul vardı ve vedalaşmaya gelmişti ,veda ederken yüzü gülüyordu . Rüyamı yorumlarsaniz çok mutlu olurum . Şimdiden teşekkürler


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Vedalaşma Görmek (imam nablusi)


  Bu tanıdığını da yazsaydın çok daha isabetli bir yorum yapabilirdik. Çünkü kişiye göre farklı yorumlanabilir. Genel bir manada ise, çok ciddi bir sorunla karşı karşıya kalacağına işaret eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Tanıdığım kişi yengem, bana veda etmeye gelmişti kendisi bir yere gidecekti yanında valizi vardı ve yüzü gülüyordu. Tabire göre sorunla ben mi karşılaşacağım yoksa yengem mi? Yardımcı olursanız mutlu olurum.

  Rüyamda tanıdığım kişi yengem, yanında bir valiz vardı ve benimle vedalaşmaya gelmişti. Bir yere gidecekti bana veda etmeye gelmişti ama yüzünde tebessüm vardı. Tabire göre sorunla karşılaşacak olan kişi ben miyim yengem mi? Cevaplarsanız mutlu olurum.


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  rüyada yenge ile vedalaşmak, rüyayı gören kişinin sıkıntıya düşmesine ve sorunlarla karşılaşması anlamına gelir. Nr kadar yakın derecede olursa sıkıntı o derecede büyük olur yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda valizimi hazırlıyorum biryere gideceğim ama nereye bilmiyorum evdekilerle vedalasiyorum akrabalarla filan hüngür hüngür Ağlıyorum durup durup saate bakiyorum geç kalcam diye... yine gelirsiniz ben gelirim arada görüşürüz diyorum. Öyle uyandım


 9. 8
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Böyle bir rüya pek çok şekilde tabir edilebilir. Bazen hayırlı bazen de kötü değişiklilere tabir edilebildiği için net bir tabir etmek oldukça zordur. Bazı olumsuzlukları telafi ederek işlerini düzeltmeye işaret ettiği gibi, sorunlarla karşılaşmak olarak da yorumlanabilir. Allah'tan hayırlısını dile, herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamün aleyküm rüyamda tüm tanıdıklarım hepsi biraraya gelmişti, eski okul arkadaşlarıma kadar herkes vardı çok kalabalıktı hepsi benim için toplanmıştı
  Ailemden kimse yoktu (karım,çocuklarım, kardeşlerim)
  Okul arkadaşlarıma sarılıyordum ve diğerlerine de el sallayarak oradan gidiyordum


 11. 10
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Tanıdık ve arkadaşlarla vedalaşmak iyi olarak yorumlanmaz. rüya sahibinin çok büyük sorunlarla karşılaşacağına ve çözüm bulmakta çok zorlanacağına işaret olarak yorumlanır. Yinede bu sadece bir rüyadır ve her zaman hayırlısını dilemek en doğrusudur. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.