Git İlk 12
Rüyada Yağmur Görmek (imam nablusi) 5 üzerinden 4.67 | Toplam : 9 kişi
 1. 15
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Yağmur Görmek (imam nablusi)


  Ben Çarşaflı biriyim. Ama rüyamda açık bişekilde yani pantolon ve tişörtleydim. eşim beni kucağına aldı ve yağmurda etrafimizda dönmeye başladık herkes bize bakıyordu. Bi kadın maşallah saclarina diyordu. Çok güzel bir yağmurun altındaydık. Ama bizi vurmaya çalışan birileri vardı. Onlar geliyordu ve biz kaçıyorduk.
  Rüyam ne anlama geliyor


 2. 16
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Yağmur Görmek (imam nablusi)


  Eşler arasındaki muhabbet anlamındadır ancak başı kapalı olan kadının kendisini açık şekilde dışarıda görmesi iyi değildir ve günahlar işlemek manasında bir uyarıdır. Ayrıca bazı korku ve endişelerinin olduğuna da tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 3. 17
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Yağmur Görmek (imam nablusi)


  Selamünaleyküm Hocam
  Rüyamda Susuzluktan çatlamış büyük bir araziden geçiyordum. Karşı tarafta arkadaşlarım beni bekliyordu. Birden hava karardı ve şiddetli bir yağmur yağmaya başladı. Yağmurdan çok korktum ama korkumun aksine yerler çimlenmeye başladı. Yağmurla beraber çöl yeşerdi. Daha sonra çok büyük bir kuş sürüsü belirdi, araziye ayaklarından bir şeyler fırlatmaya başladılar ve helak olmaktan korktum. Fakat daha sonra yere eğilip baktığımda kuşların taş değil tohum attıklarını gördüm. Kuşlar yeşil renkte meyve tohumları atıyorlardı yere. Yorumladığınız için çok teşekkür ederim hocam. Selam ve dua ile.


 4. Reklam

 5. 18
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Yağmur Görmek (imam nablusi)


  Aleykum selam. Hayırlı bir rüyadır. Aynen rüyada olduğu gibi gerçekte de bereketli, verimli, faydalı ve refah içerisine ulaşacağın bir döneme işaret olarak tabir edilir. Senin yaşadığın duruma bakılarak yorumlanırsa daha isabetli olabilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 19
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Teşekkürler Hocam
  Şu anda çok sıkıntılı bir dönemin içerisindeyim ekonomik ve ruhsal bir buhranın içindeyim. yorumladığınız için teşekkürler.


 7. 20
  mikaela Üye
  mikaela
  Üye

  Üye No: 121729
  Mesaj Sayısı: 89
  Tecrübe Puanı: 1

  Merhabalar rüyamda kendimi Güney Afrika da buldum, bir çadır veya küçük tek odalı bir evde kalıyordum ve uyanınca oradaki insanlar için bir kaç bir şey yaptım. Yanımda siyah ceketli 35 - 40 yaşlarında hafif toombul bir adam vardı ve ben talimatlları ondan alıyor, yaptığım işleri ona gösteriyordum. Önce çıkıp çatılara yağmur yağdığında su girmemesi için bir şeyler yaptğımı hatırlıyorum, sonra bir takım bezleri kuruttum, çatıdan su şişelerini doldurdum insanlar için sanırım ve sonrasında o adamla beraber bana yardımcı olucak bir şeyi aramak için yola çıktık. Kuzeye doğru yürüdük ve evler çok lükstü. Sanki Güney Afrika değil Dubai. Kuzeye doğru sokağı çıkarken birden aklıma hoşlandığım çocuk geldi(ah uzun zamandır hiç hikaye atmıyorum, üstelik Güney Afrikadayım, dünyanın kaç ülkesine gittim ama hiç birini bilmiyor ve nerede olduğumdan habersiz, bir tane fotoğraf çekip paylaşayım dedim içimden) ve yanımdaki amcaya siz gidin ben ben telefonumu alıp gelicem diyerek çadıra koştum, yağmur yağıyordu elimi başıma koyarak koştum. Sonra birden evime geldim yağmur yağıyor dönerken o amca içinde şemsiye alayım ıslanmasın diyerekten 2 yeşil şemsiye aldım evden ve şemsiyeleri merdivende o kişiye uzatıp bağcıklarımı bağladım ,o amcadan arabasının anahtarını istedim iki kere bir şey almak için. Manası nedir, teşekkürler.


 8. 21
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhabalar. Rüyandaki yardımsever tavır ve davranışların gerçek hayatına da aksedecek. Hali vakti yerinde olmayıp yardım bekleyenlerin yardımına koşacak, her türlü ihtiyaçlarını elinden geldiğince karşılamaya çalışacaksın ve bunu sadece Allah'ın rızasını kazanmak, hoşnutluğunu elde etmek için olacaktır. Bunun yanı sıra yaptıklarınla hem ailenin hem de çevrenin övgü ve takdirine mazhar olduğun gibi ailenin gurur kaynağı olacaksın. Yağmuru görmen ise ticaret hayatının canlanmasına, eğer ticaret ile uğraşmıyorsan herhangi bir şekilde elinin bollaşmasına, bereketli bir ömür geçirmene delalet etmektedir. Allah en iyisini bilendir tabi.


 9. 22
  mikaela Üye
  mikaela
  Üye

  Üye No: 121729
  Mesaj Sayısı: 89
  Tecrübe Puanı: 1

  Merhaba efendim, rüyamda bir fırının içindeyim ve fırında sevdiğim çocuğa fırıncı, fırına kürekle nasıl ekmek atılacağını ve ne kadar pişince alınacağını gösteriyor. O hemen olayı kapıyor, sonra üzerinde bir siyah şef önlüğü oluyor(mesleğinden çok alakasız) ve o fırının sahibi olmuş bize de bir şeyler öğretiyor oluyor. Erkek elemanlarına işin nasıl yapılacağını gösterirken tam 1 saat sürüyor iş ve ben 1 saat boyunca hayran hayran onu izliyorum sonra beni farkediyor bana bakıyor, tanımaması için yüzümü kapatıyorum hafifçe ya da başımı başka tarafa dönüyorum. Sonra mesai bitince oradan çıkacakken yaptığımız bazlamalardan alıp çıkın diyor ve bir bazlama alıyorum sıcacık ve eve giderken ablama anlattım; biliyo musun abla bugün bir saat boyunca o çalışırken onu izledim hem de hiç sıkılmadım diye, üniversite öğrencisiyim, üzerimde ne hikmetse lise formalarım vardı. Sonra biz eve gidene kadar yağmur yağmaya başladı. Ve şimdi hatırladım rüyamın bir kısmında da şunlar oluyor; ben lise formalarımı giyip lisenin ilk günü derse giriyorum, ön sıradayım, bir hocamız öğrencilere çok yükleniyor öğrenciler şikayet edince de beni aklıselim görüp bana soruyor ben ise yaptığınız yanlış diyorum, sonra hak veriyor bir sınava giriyoruz ve ben hepsine yakınını güzelce yapıyorum. Sonra bir köprüde camdan ve çok yüksek bir köprüde hapsedilmiş bağlanmış insanlar var. Her biri küçük bir camdan dikdörtgen duvarın içine bağlanmış ve dışarıdan yarı saydam görünüyorlar, insanlarsa onları yıllar sonra diriltilecek olan deney ölüleri sanıyor ama ben orada yaşayan insanların olduğunu bilyorum ve birinin bağını çözüyorum. Manası nedir?


 10. 23
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Güzel, hayırlı, mutluluk verici bir birlikteliğe, bu anlamda şans ve kısmetinin açık olmasına, sevdigin kimse ile zaman gevirneye delalet eder. Bunun yanı sıra hayata hazırlanmak için çaba sarf ettiğine, istediklerine erişmek için emek harcadığına bunun sonucunu gormek içinde sabır göstermen ve zamanını beklemen gerektiğine işarettir. Bazı konularda yeteri kadar tecrübe ve bilgiye sahip olmadığın bunu zamanla kazanacağın özellikler olduğunu da göstermektedir. Allah en iyisini bilendir tâbi.


 11. 24
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda yağmur yağıyordu. Akşam vaktiydi. Odanın ışığı kapalıydı. Evimizin bir odasına giriyorum ve yağmur çok fazla şiddetli yağıyor ve aynı şiddette içeriye akıyordu iki penceredende. (Hani gemi gövdesinden bir yara alır ve içeriye çılgınca su girer, onun gibi,) odaya ve evin içine bakıyorum garip bir şekilde odanın zemininde ve evde hiç su yok. Yerler hafif nemli o kadar. Sonra hemen eşimi çağırıyorum görüyorum ki odanın perdesi cama sıkışmış ve tam kapanmamış eşime "hemen perdeyi hızlı bir şekilde çek ve pencereyi hemen kapat" diyorum ve kapatıyor. Su kesiliyor. odanın diğer penceresine bakıyorum oda tam kapanmamış aralıktı hemen sıkıca kapattım. Oradan gelen su da kesildi. Ama odada ve evin zemininde birikmiş hiç su yoktu.
  Şimdiden teşekkürler...


 12. 25
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Geçici ve üzerinde fazla durulmayacak, ne hayatınız ne de sizler etkilenmeden gelip geçecek olayla geçireceğinize, bu olaylar nedeniyle ufak da olsa maddi anlamda sıkışacağınıza veya ayak üstü geçireceğiniz grip gibi bir bir hastalık geçirmenize delalet etmektedir. Önlemini alarak atlatacağınız bir durumdur. Allah en iyisini bilendir.


 13. 26
  ezgi9696 Üye
  ezgi9696
  Üye

  Üye No: 123246
  Mesaj Sayısı: 12
  Tecrübe Puanı: 1

  Hayırlı günler.Bu sabah namazı kıldıktan sonra uykumda hayırlara vesile olsun akşam vakti kar yağdığını gördüm yan odada olan kardeşime bunu gösterip geri kendi odama döndüğümde kapı üzerindeki tavandan çok aşırı ve geniş yağmur suyu damladığını girdiğini gördüm.Sadece o akıyordu çatıdan tavanda başka yerde yoktu.Kapının yanında benim bir kitaplığım var ve onun üzerinde de Kuran-ı Kerimimiz durur hep rüyamda ıslanmasın diye o Kuran-ı alıp odamın içinde damlayan yerdeki dolabım yan tarafındaki yağmur akmayan yerde olan dolabımın üzerine kaldırıyorum.
  Gerçekte bugün kardeşim okul dolayısıyla yolculuk yapacaktı içimde onun hüznü vardı rica etsem yorumlarmısınız


 14. 27
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Kış aylarında görülen bu tür rüyaların tabiri olumludur. Evin içine akan yağmur suyunun kişinin hayatı için, erişmek istediği hedef ve hayalleri için göstereceği emek ve çabaya görülen kar ise bu emeğin karşılığını bolluk bereket ve buna bağlı olarak ferahlıkla sonuçlanacak güzel günlere işaret etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


Git İlk 12